İdolDoor

Anasayfa Hakkımızda

İdolDoor

Çözüm ortaklarımız, Dünyada ve Türkiye'de senelerdir, kalitesini test etmiş ve ispatlamış lider markalardır. Firmamız ürünlerinde en son teknolojiyi ve estetik anlayışı kullanmaktır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikası ile tescillenmiş olup, tüm ürünlerimiz Avrupa CE Sertifikası' na sahiptir.


DEĞERLERİMİZ

Attığımız her adımda bize yol gösterici olan bu değerlerin kalıcı olabilmesi için; çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile bilgiyi paylaşır, sürekli olarak gelişmeyi teşvik ederiz. Evrensel, toplumsal ve kültürel değerlere saygı gösteririz. Yasalara, ulusal ve uluslararası mevzuata riayet etmek verdiğimiz sözlerin daima arkasında olmak koşulu ile ticari itibarımızın sürekliliğini sağlarız. Faaliyetlerimizi doğruluk,dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayıp çevreye duyarlı olmak sureti ile gerçekleştiririz.

VİZYONUMUZ

Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri'nde yeni teknolojilerle yeni çözümler üreten, müşteri memnuniyetini kalıcı kılan profesyonel kadrosu ile kurumsallaşmasını tamlamış lider bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini de göz önüne alarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizdeki en önemli hedefimiz, istenilen kalitede ürünü,en uygun fiyatla,istenilen zamanda sunabilmek satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlayarak sektörde tercih edilen ve akla gelen tek marka olmaktır.

Bosch BU4 Personel Otoparkı

Dilara Sitesi Özlüce

Foxairtech Tahtalı

Karnur Ata Trend

Prolift Asansör Sanayi